| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat Octavian.Am aflat ca si el ma place dar nu e 100 la 100 sigur.Nu stiu cum sa ii spun ca il plac! CER AJUTOR

Răspuns Câştigător
| MyImaginatyon a răspuns:

Ii poti spune pur si simplu dar in nici un caz sa nu rogi o prietena ca sa ii spuna pentru ca asta este naspa...ii poti spune pe mess sau prin mesaje.....nu conteaza cum ii spui cel mai important este ca sa ii spui si sa fiti impreuna

2 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Silicoane (sau bucati de carne in sutien). Asa poti fi sigura ca o sa te placa.

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Daca vrei sa iti gasesti fericirea fa tu primul pas! Poate el este mai timid si nu stie cum sa-ti spuna! Sti sigur ca si el te place, asa ca, da-i bataie! Du-te la el si spune-i ce simti! Poate o sa fiti impreuna si veti avea o relatie frumoasa! Succes! Funda? puppy dog eyes