| DedeDedycz a întrebat:

Fetelor,... am nevoie de putin ajutor,. cum pot sa ma bag in seama cu un baiat fara sa. i dau de inteles ca il plac,. si ca nu sunt topita dupa el? Faza e ca el a aflat mai demult ca este o fata prin liceu care il place si ar vrea sa afle cine e acea fata. Dar eu nu vreau sa. i dau de inteles ca sunt acea fata, vreau sa vorbesc cu el,. face 2 face, si nu stiu ce sa ii spun daca voi vorbii cu el! Cum sa fac? Putin ajutor?

2 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

Pai incearca sa gasesti un subiect comun,de exemplu sa zicem ca lui ii place fotbalul sa zicem,te uiti si tu la meci,memorezi cativa jucatori buni, si il intrebi:cat a fost scorul ca nu am apucat sa-l vad pe tot. Cu cat s-a terminat? Eu am avut treaba si nu am reusit sa il vizionez pe tot etc. Cauti un subiect comun, daca mai vrei ajutor sti unde sa ma gasestiwinking Bafta!

| Andreutzaaandreea a răspuns:

Eu zis ca mai bine ii spui pentru ca altfel vei trai numai iluzii(am patit-o si eu)iar cand ii vei spune sa fi doar cu el nu si altii(prieteni, colegi)si spune-i de cand il placi ce ai vazut la el si poti chiar sa-l intrebi daca el te place si vrea sa stea cu tine (ti-am zis eu am patit-o si acum e super intre noi doi) asa ca mult succes!