| qieiqpalz a întrebat:

ăm...Am bagat o fata in friend zone. Totusi eu zic ca e mai ok decat sa stau cu ea fara sa o plac sau sa o insel, dar imi pare foarte rau pentru ea stiu cum se simte ..As putea sa o ajut cumva?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu. Daca vorbesti in continuare cu ea eu zic ca-i faci mai rau. Te uita ea singura.

| corbulalbrosu a răspuns:

Impune-ti un moment de curaj asa cum ii sta in firea unui ''barbat adevarat'' si spune-i adevarul fiindca s-ar putea ca durerea provocata sa nu fi la fel de mare ca si cea pe care o are in suflet permanent, cand vede/simte ca este...neglijata. Daca chiar simti dorinta s-o ajuti. Succes!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sa o ajuti, poate daca te cuplezi cu ea la loc, da de ce asa repede sa o bagi in f zone?

| IoanaRoman09 a răspuns:

Nu cred...deja e "prea tarziu " = ))

| artemidak a răspuns:

Mai bine spune-i ei asta!

| FlavorOfLife a răspuns:

Parerile tale de rau nu ajuta ...nu mai vorbi cu ea ca ii faci rau