| dedexxx a întrebat:

Am auzit ca daca iti incepi viata sexuala te dezvolti...este adevarat?

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

BUna,nu e adevarat.Fiecare corp se dezvolta in ritmul sau si inceprea vietii sexuale nu prea iti aduce schimbari fizice, poate doar psihice.

| anca13 a răspuns:

Din contra.Ce varsta ai?

| PredatoR a răspuns:

Cred... nu stiu sigurbig grin

| justifyme a răspuns:

Nu... dar daca ramai insarcinata si faci bebe cu siguranta ca, corpul tau va suferi si va lua in greutate si dupa ce vei naste ca se va schimba corpul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.dar tare as vrea sa fie adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevărat, dacă o faci precoce riști să te deformezi mai degrabă.

| pissii_7814 a răspuns:

Da.iti mai creste o p***a in frunthe.hai fetitzo sa vb serios ce legatura are sexul cu dezvoltarea corpului? voi... chiar nu ganditi cand postati asa intrebari?straight face