| gingergirl1 a întrebat:

E adevarat ca daca iti incepi viata sexuala de la varste fragede nu te mai dezvolti sau cresti in inaltime?

13 răspunsuri:
| Geo17 a răspuns:

Da e adevarat. Poti muri! laughing

| h3r a răspuns:

Da...și mai înseamnă și că ești „scăzută" la inteligență.

| Alinamia a răspuns (pentru h3r):

Saracuta daca o face dar nu e adevarat ca nu se mai dezvolta e total invvers

| h3r a răspuns (pentru Alinamia):

De obicei te dezvolți.

De obicei!

| gingergirl1 explică (pentru h3r):

Baii,nu vreau sa incep de acum, domneee fereste! straight face eu doar intrebam, pentru ca am vorbit acum cateva zile in clasa pe tema asta si ziceau niste fete ca nu temai dezvolti, si voiam sa fiu sigura! nimic mai mult, e doar o intrebare laughing

| h3r a răspuns (pentru gingergirl1):

Lasă-le, mă...waiting

| HueyFreeman a răspuns:

Da. Ai sa cresti in adancime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nicio treabă cu înălțimea, în schimb afectează dezvoltarea organelor genitale și favorizează apariția cancerului de col uterin, mai ales dacă nu ai vaccinul contra HPV făcut.

| AndyLavy a răspuns:

N-are nicio treaba una cu alta. Tu nu ai vazut in ziua de azi ca fete isi incep viata de la 12, 13 ani sau mai putin, si dupa parerea mea nu sunt nici scunde si sunt dezvoltate, poate chiar prea dezvoltate.

| Raiiiisa a răspuns:

E doar un basm spus de parinti copiilor, pentru a nu-si incepe viata sexuala de la varste fragede.

| NnDWtf a răspuns:

Nu, dar poti sa mori. Google?

Răspuns utilizator avertizat
| Alinamia a răspuns:

Nu e adevarat, e chiar contra te dezvolti mai repede si te maturizezi mai repede cat despre inaltime nu are nici o treaba cresti dupa genetica alor tai!