| Lovedreamsnopeoeple a întrebat:

Heii TPU, am sanii medii si nu stiu daca e bine sau nu sa port sutien, am auzit ca daca porti sutien iti cresc mai greu desii eu cam port. E adevarat?

4 răspunsuri:
| buburuza2007 a răspuns:

Nu are nicio treaba sutienul cu sanii, ei cresc pur si simplu.ia-ti un sutien care sa iti vina bine si sa iti faca sanii draguti, iti va fi de folos acum vara cand vei purta un decolteu

| Dayuuum a răspuns:

Si eu sunt in cam aceeasi situatie, si mie nu-mi e ca nu cresc, dar nu vreau sa se lase. Sutienul n-ar fi o problema, dar sa nu aiba push up :3

| Ene_Laurentiu_1997 a răspuns:

Sa iti explic daca porti sutien iti cersc mai rapid ca asa mi-a spus o prietena cu sani mai mari si acum regreta. daca vrei ma asculti daca nu nu asta e.

| MihaMihaela14 a răspuns:

Buna,uite ce te sfatuiesc eu:Cred ca daca ai sanii medii ar trebui sa iti cumperi un sutien pe marinea ta.E mai bine, dupa mine, sa porti sutien pentru ca acum este vara si se vede urat fara.