| beautifulcolors a întrebat:

Am auzit ca la mare, organele genitale ale barbatilor se micsoreaza. este adevarat? daca da, de ce?

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă e apa rece, da.
De ce? Pentru că organele genitale masculine sunt foarte sensibile la modificări bruşte de temperatură şi asta e o metodă de protecţie, mai precis de reţinere a căldurii.
Salut!

| Dominicc a răspuns:

Intra in concediu

| Damian a răspuns:

Da, daca este apa foarte rece, da la voi este adevarat ca vi se intaresc sfarcurile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla numai la mare ci oricand si oriunde si asa din cauza ca penisul nu este in erectie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi asta, apa foarte rece. nu era vorba de diberia mah, de marea neagra