| z0r3Ns3n a întrebat:

E adevarat ca ceaiul de tei afecteaza organele genitale?(nu ti se mai scoala bata laughing)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e adevarat.

| express11 a răspuns:

Se usuca si cade.bea votca!

| z0r3Ns3n explică (pentru express11):

Pe bune? laughing ma sperii.

| AlexSiniat a răspuns:

Ceaiul de tei este un calmant al Sistemului Nervos Central si reduce apetitul sexual. (http://www.sanatatecuplante.ro/......a-sp.html)