| Ionut0690 a întrebat:

Am auzit niste zvonuri si vreau sa vad daca sunt adevarate.De la masturbare de lasa muschii? Masturbarea imbatraneste corpul? Masturbarea afecteaza organele genitale si creierul?

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Pai nu e chiar asa, nu se lasa muschii singura problema e ca daca faci des acest lucru cam pierzi din vitaminele corpului, sperma contine multe vitamine si alte substante folositoare corpului, daca o elimini tot mai des prin masturbare corpul tau nu va mai avea suficiente vitamine si din cauza asta vei incepe sa te simti pe zi ce trece tot mai obosit, lenes, pierzi putin din puterea de concenrare in ceea ce faci, cam atat nu iti creeaza probleme la organele genitale sau muschi.
Evita sa faci asta des, gasesteti o prietena, stii tu ce vreau sa spunwinking

| 7Omar7 a răspuns:

E o mare prostie ce ai auzit nu e nimic adevarat