| GulDan a întrebat:

Am auzit ca unele femei vor barbati mai tineri cu catva ani.

Daca asa e, de ce? si daca e adevarat unde pot gasi femei care vor baieti tineri?

PS:am 19 ani.

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

De obicei cele trecut de 30 adora morcovul tanar si ar fi dispuse oricand de o partida nebuna cu o proaspatura de 19 ani ca tine. mergi in club, ca acolo le gasesti, orienteaza-te dupa fizionomia fetei ca sa iti dai seama ca e mai matura, cumparai ceva bautura, dati niste shoturi si pe urma, la tine sau la ea, faceti sex

| GulDan explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Suna bine laughing da imi dau seama cum arata da idea e sa nu ma respinga eu nu prea stiu sa ma comport cu din astea mai mari ca mine.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru GulDan):

Nu te lasa intimidat, mergi cu incredere, daca te va refuza, nu te lasa doborat, mergi la urmatoarea, e vital sa iti pastrezi increderea in tine, asta le place, te prezinti, o intrebi cu ce se ocupa, bagi vrajeala ca e interesant ce face ea, o complimentezi (femeile adora chestia asta) si o intrebi daca doreste ceva de baut (sigur nu va refuza, daca refuza, nu te pierde, continua discutia) daca vezi ca nu coopereaza, treci la urmatoarea. Nu te gandi ce sa spui, nu iti fa scenarii, te duci pur si simplu si lasi totul sa decurga de la sine.

| RAY a răspuns:

Orice om de pe planeta asta vrea sa fie cu cineva mai tanar, in Grecia antica tineri faceau sex cu femeii in varsta le datea tinereta lor la propiu s-a dovedit ca femeile si barbatii care au prietenii, iubiti mai tineri ca ei ei se considera mai tineri asta pentru ca adoram tineretea, tineretea e viata oricine ar spune ca nu e asa ce folos au banii la 70 de ani pe bune, din pacate noi nu dam 2 lei pe ea, daca vrei isi dau cateva ponturi
omegele, apropo chat, badoo, bree asta e sit de id messenger, sentimente, cuplari, sunt destule

| Fatamuntilor a răspuns:

Probabil prin cluburi!
Cand vei vedea o femeie singura stand la bar cu un pahar in fata mai mult ca sigur a iesit la vanatoare de baieti tineri ca tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La matrimoniale sigur gasesti

| NameHarris a răspuns:

Este necesara mai multa vrajeala decat la cele de varsta ta happy si nu este un loc anume se gasesc aproape peste tot poate cunosti si tu vreo una care ar fi dispusa numa ti-am zis trebuie multa vrajealahappy

| GulDan explică (pentru NameHarris):

Dar nu te gandi ca vreau pentru. relatie ..doar asa ca amici laughing sa socializez si eu.

| Shriti a răspuns:

Da, e adevarat! Femeile vor asa, deoarece doresc sa se bucure la maxim de o viata sexuala activa, pe care le-o garanteaza mai mult un om tinar decit unul batrin, sau de aceeasi varsta cu ele. E ca si in cazul cind mosnegii bogati sunt obsedati de prostituate, sex, chestii...
Adica vor sa se bucure de placerea oferita de corpul tanar, caci tinerii sunt mai energici, mai vioi in miscarile lor, comparativ cu un om de varsta a doua.
Cit despre unde poti gasi asa femei, ei bine, peste tot. Eu cred ca daca te duci la un bar, spre exemplu, cu siguranta vei vedea cel putin o femeie asa mai de vreo 40 de ani big grin Oricum, sanse in viata asta sunt multe, dar de ce ai intrebat unde pot fi gasite asemenea femei?

| XDeDeX a răspuns:

Hei buna... unde poti gasi nu pot sa iti spun pentru ca nu e ca si cum s-ar aduna 100 de femei la un loc si ar spune (aici suntem luati-ne). Dar in general femeile vor baieti mai mici atunci cand deja autrecut prin niste relatii esuate... voi aveti puterea sa ne iubitii mult mai intens de cum o fac cei mai invarsta. sper sa intelegi cam ce am spus pe aici si scuze greselile happy

| e1xtz a răspuns (pentru XDeDeX):

Pai si tu de unde stii?!
Ca nici 25 ani nu ai...mhm.