| GulDan a întrebat:

E adevarat ca unele femei (de ex. 27 ani) se simt atrase de baieti mai mici 20-25 ani?

Sper ca nu e ciudat dar eu m-am saturat de fete mici si ma simt mai atras de fete mai mari cu catva ani diferenta.

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Depinde de la caz la caz. Mai degraba femei de 40 de ani se uita la tinerei de 25. Ai incredere ca iti vei gasi si tu o fata potrivita. Bafta.

| RAY a răspuns:

Cei drept femeile trecute de 40 de ani au asemenea preferinte de ce? ca au descoperit placerea de a face sex simplu

| Violleta2022 a răspuns:

Tu crezi ca ne punem varsta in frunte ca sa stim care are 25 si care are 27?
Suntem atrasi de oameni pentru ca asa suntem construiti, nu are importanta varsta sau culoarea, unii sunt atrasi de fete mature, alti barbati sunt atrasi de fete foarte tinere, deci, fiecare cu preferintele!

| corbulalbrosu a răspuns:

Nimeni nu ar putea da un raspuns la o astfel de intrebare deoarece fiecare persoana indiferent de sex este un unicat atat in modul de a gandi cat si de a se comporta. In cazul unor femei cu un puternic sentiment matern se poate sa se manifeste o asemenea dorinta, atractie si in consecinta sa fie valibila intrebarea ta. Daca vei cauta este posibil sa gasesti ceea ce doresti. Succes! happy

| Mirunamiru98 a răspuns:

In mare parte da, e adevarat... fetele mai mici cauta barbatii mai maturi si femeile +25 prefera un tinerelwinking

| terezolvavaru a răspuns:

Daaaaaaaaaaa
are o prietena un var de 14 ani si eu am 17 si imi plc de el