| gabitza_5735 a întrebat:

Am avut acum o luna ultimul contact sexual neprotejat,iar luna asta nu mi-a mai venit menstruatia.specific ca era la 2 zile dupa ce imi trecuse menstruatia

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Sa fii sigura eu iti recomand sa faci un test! Dar sa stii ca se intampla sa intarzie ciclul...nu mereu vine regulat!

| claudiu_8687 a răspuns:

Mai asteapta

| Milashi4kaaaaa a răspuns:

Mai bine sa faci un test daca ai deacum mai multe zile de intirziere,, iti recomand sa o faci,, ca sa nu o patesti ceea ce am avut si eu,,