| gabitza_5735 a întrebat:

Am avut acum o luna ultimul contact sexual neprotejat,iar luna asta nu mi-a mai venit menstruatia.specific ca era la 2 zile dupa ce imi trecuse menstruatia.fundita

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai chill, e doar o dereglare temporara, probabil cauzata si de o anumita raceala. Cele 2 zile dupa sunt mai mult decat ok!

| betty92 a răspuns:

Nu prea conteaza ca a fost inainte sau dupa menstruatie. poti ramane insarcinata oricand.ia-ti un test de sarcina sa fii sigura.