| dulce35 a întrebat:

Am avut contact sexual neprotejat, da nu a ejaculat in mine, si la 5 zile dupa mi-a venit menstruatia dar m-a tinut mai putin cu o zi, de cum ma tinea cea normalanail biting poate fi vorba de o sarcina?sad menstruatia urmatoare imi poate intarzia?:-ss

Răspuns Câştigător
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Menstruatia mai are si dereglari, nu`ti face griji din cauza asta, iar despre sarcina nu ai cum sa ramai "grea" daca nu a ejaculat in tine. Dupa actul pe care l-ati avut sh ti-a venit mentruatia nici sa nu-ti treaca prin cap ca poti sa ramai. pupici

1 răspuns:
| Iulia29 a răspuns:

Pai daca nu a ejaculat inauntru nu ai de ce sa iti faci probleme. Menstruatia are si dereglari nu iti face griji pentru asta. Data viitoare iti dau un sfat. Foloseste prezervativul, ajuta mult si impiedica si o sarcina nedorita si multe riscuri.