| ramy30 a întrebat:

Am avut menstruatie la mijlocul lunii Mai apoi la inceputul lunii Iunie si acum iarasi? In timpul asta am incercat sa raman insarcinata. Oare este posibil sa fi ramas?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cum să fii însărcinată dacă ţi-a venit menstruaţia de atâtea ori? Dar şi dacă venea numai o dată era suficient. Trebuie să mergi urgent la medicul ginecolog, poţi avea chisturi ovariene sau ceva mai grav.
Sănătate.

| MMihai a răspuns:

Mergi pe la medic, și discută cu el.

| tuGatita a răspuns:

Nu ai si tu 5 lei de un test? e posibil sa fi ramas si de aceea sa ai unele scurgeri.sa nu fie neaparat menstruatie. si sa nu uitam ca menstra poate veni si peste sarcina. fa un test. daca iese negativ mergi la doctor ca e grav.