| cooldenisua19 a întrebat:

Am avut o propunere pentru a face sex si nu am aceptato deoare ce nu stiam... o sa ma doara tare primul contact? eu sunt virgina si nu stiu ce sa fac...ma puteti ajuta? fundita

Răspuns Câştigător
| BeeChan a răspuns:

Depinde de varsta si de organism ^^ Dar, la primul contact cred ca te va durea, deoarece nu esti obisnuita. Cum am mai zis, depinde atat de varsta, cat si de organism.
Daca tu te simti pregatita sa faci asta, si nu vei avea remuscari in aceasta privinta... Doar tu poti decide ^^

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Te exprimi de parca te-a invitat vecinul la o ciorba.Ai intrebat de asemenea ce este sexul oral, masturbarea si sexul anal.Ai ganduri mari? Poate-ti revii.

| foxsilver a răspuns (pentru greece12):

Ai sa razi, dar de curand am primit o invitatie la supa, asta bineinteles dupa ce m-a cantarit din ochi.rolling on the floor Faza la care m-am grabit sa-i spun ca sunt romanca(el ucrainian), ca nu cumva sa creada ca vin din Somalia, si ca n-am auzit in viata mea de supa.rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
Crezi ca si ala avea ganduri mari?laughing

| greece12 a răspuns (pentru foxsilver):

Joci in aparare, Fox, scoate-i ideile din cap sau fa-i ordine in creier!

| foxsilver a răspuns (pentru greece12):

Sunt imbatabila in defensiva.In felul asta si-a scos singur si rapid ideile din cap, si la fel si ordine in creier.laughing

| rony a răspuns:

Singurul de care depinde este partenerul tau.Are nevoie de rabdare si ceva cunostinte despre sex si mai multe despre preludiu, dar sa fim cinstiti, cand se va vedea cu ea in fata...Eu iti urez bafta.

| RadXx a răspuns:

Nu o sa te doara vei avea doar ff ptin stres uitete pe redtube sau antreaba funda?

| ghituk a răspuns:

Nu te speria ca nu doare asa tore ustura un pic