| Cominutz a întrebat:

Am avut o relatie acum 2 ani cu o fata ne-am despratit dupa 3 luni in tot timpul asta ea a incercat sa mai fim impreuna dar eu nu am vrut pentru ca m-a inselat, vara asta am fost plecat din tara si inainte sa plec ea mi-a promis ca o sa ma astepte dar ea din nou sa sarutat cu altcineva, iar noi ne comportam ca doi iubiti(ne sarutam ne strangem in brate) dar nu suntem impreuna pentru ca eu nu sunt hotarat, spuneti-mi ce sa fac......va rog

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se pare ca e genul de fata care vrea sa fie cu mai multi baieti, daca tie iti convine ca atunci cand nu esti langa ea sa te inlocuiasca cu altul, atunci impaca-te cu ea

| Andandut a răspuns:

Daca vezi ca ea lupta atat sa va impacati, de ce nu te impaci cu ea? Impaca-te cu ea si vezi cum se comporta, vezi daca mai indrazneste sa te mai insele, iar daca o mai face, rupi orice legatura cu ea. Dar na din cate zici tu aici, eu inteleg ca ea lupta pentru tine si ca tine la tine.Deci poate nu te va mai insela. Acorda-i o ultima sansa! Spune-i si ei ca e ultima sansa.

| wolder a răspuns:

Pai hotarastete tu
vrei sa fi cu ea ramai si faceti ritualul zilnic
daca nu atunci no mai saruti si o lasi sa faca ce vrea cu cine vrea.

| Bubu4 a răspuns:

Ce aveti voi e simplu de explicat : prieteni cu beneficii ..nici impreuna, nici singuri. Iti spun eu ca nu duce nicaieri, deci nu iti mai bate capul. Taie-i portia de imbratisari, saruturi si analizeaza-i comportamentul, daca sare in bratele unui baiat imediat - las-o, insa daca vezi ca si atunci incearca sa fiti impreuna, poti sa ii acorzi o sansa. Take care :*

| MariaFcsb1 a răspuns:

Pai daca va sarutati si va tineti in brate e ca si cum ati fi impreuna daca nu esti sigur atunci nu va mai sarutati pentru ca atrageti impresii
Succes!