| Nikcoletta a întrebat:

Am avut o relație serioasă cu un băiat. Anul trecut a plecat în Italia la muncă avea un prieten acolo, eu i-am cumpărat biletul de avion.

O dată cu plecarea lui totul s-a destrămat. Nu a mai dat niciun semn dar punea poze pe Facebook, era prin cluburi cu o Italiancă.
Mi-am dat seama că m- a trădat, el era venit de la țară, nici nu știa ce e aia discotecă sau droguri.
Cum a reușit să se schimbe în halul ăsta?
Mă doare pentru că eu l-am ajutat si el mi-a întors spatele.
Cum să fac să îmi revin?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Să-ți spui în fiecare clipă „Doamne, mulțumesc pentru că mi-ai arătat la timp ce poamă era! (este)".

| Celcestietot a răspuns:

Îi ceri și tu bani, te despărți de el și îl uiți laughing.

| Sofer a răspuns:

Accepta faptul cca te-a înșelat. Cerei bani înapoi pe bilet.

| cristimihailov a răspuns:

Buna,

De fapt daca te gandesti este perfect. Decat sa iti faca asta mai tarziu, mai bine ca ti-a facut acum.

Iar pretul biletelor este pretul platit pentru linistea ta.

Nu multe au aceasta oportunitate.

| Goete a răspuns:

Nu te-a tradat. Si tu nu-l iubesti. Iubirea e Inconditionala.
Tu il vrei. Pentru tine.
El nu a raspuns asteptarilor Tale si acum tu nu mai poti ca Vai! Ce ti-a facut! - omul isi traieste viata lui, nu pe a ta.
Nimeni nu te-a tradat, ai facut-o tu insati.

| ywar a răspuns:

Cand parvenitul prinde coaja, se transforma in dinozaur.
Uita-l, iarta-l si gata, treci mai departe. Viata e foarte scurta.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Sa sti ca niciodata nu o sa cunosti un om 100% nici intr o viata