| alexxx a întrebat:

Am avut un contact sexual acum cateva zile si nu mi s-a rupt ``ata`` e vreo problema?straight facementionez ca am 13 ani

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, marea majoritate a barbatilor raman cu frenul intreg toata viata.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este nicio problemă, în schimb protejează-te cu prezervativ.
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Nu e nimic, s-ar putea sa nu se rupa niciodata, dar totusi cred ca esti mic, la 13 ani sa-tsi incepi viata sexuala.In fine, aici a fost alegerea ta, nu pot sa comentez happy

| TeoPT a răspuns:

Asta te intereseaza pe tine la 13 ani? Sexul? Nici nu stii cu ce ce mananca si ce implica. E o responsabilitate enorma pe care ti-o asumi singur, nu un motiv sa te dai mare in fata colegilorstraight face

Cu scoala cum stai, cate intrebari de ajutor pentru teme ai pus pe TPU? Fara numar, nu?straight face

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Esti nebun?
13 ani?
adica in clasa a 7 a?
ce fraiera ai mai gasit?
nu crezi ca esti cam mik? adica foarte mik?
vezi-ti ma de scoala straight face

| Miauti a răspuns:

Da, o sa mori! Bah pe vremea mea nu exista net laughing acum ai cand exista dracu informatii pe net nu te se gandeste nimeni "care sunt etapele cand fac sex" si o sa ti dea se pune prezervativ inainte de sex incaz ca unul are HIV...

| virusake a răspuns:

Foarte bine...
Si eu am inceput tot la 13 ani... calm. laughing Nu il mai judecati atat. Treaba fiecaruia.

Dupa multe contacte sexuale nu s-a intamplat nimic. Si am o presimtire ca nici nu o sa se rupa. tongue

Nu asta e problema. Ata aia nu te deranjeaza cu nimic. tongue Ai grija sa folosesti prezervativ de fiecare data. Ca nu trebuie tu sa duci mai departe sida sau sifilisu. laughing

Ce sa zic. La cat mai multe... laughing

| Ionutzz97 a răspuns:

Nu este nici o problema e ceva normal

| zarkon a răspuns:

Păi nu e neapărat să se rupă...

| brio6267 a răspuns:

Inseamna ca ai o viata de familie... ok tipule nu e problema dar ai grija sa nu dobindesti vreo boala la voi astia de 13 si pina la 18 ani foarte repede dobinditi diferite boli si asta din lipsa de informatii mai bine ai incerca sa acorzi mai mult timp daca te interseaza sexul acum si cu ce se maninca e simplu bagi, intra si maine la stiri aflam ala e tata la 13 ani si un pic sau e bolnav de cine stie ce boala

| MakeLOveNoWar a răspuns:

Nu nu e nicio problema, nici mie nu mi s-a rupt prima oara si chiar daca se rupe tot se vindeca la loc. Apropo care te-a dezvirginat, stanga sau dreapta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i nicio problena ai grija de tine, pup

| drunkbebe95 a răspuns:

Pai la 13 ani fetito.hai du'te la bisericalaughing