| Rares211 a întrebat:

Bună TPU, vin și eu cu o mică problemă.
Acum câteva zile am avut contact sexual cu iubita mea, țin sa menționez că nu a fost primul contact din viața mea(în schimb a fost primul cu fata aceasta), pe la jumătatea numărului, am simțit o mica usturime, apoi am văzut că începusem să sângerez, am oprit totul atunci crezând " că s-a rupt ața". Au trecut 3 zile de atunci și în seara asta am încercat iar, aceeasi problema, după primele 2 minute a apărut aceeași sangerare.
Ce trebuie să fac? Să aștept mai mult timp până la următorul contact sexual, sau este ceva grav și necesita un control sau ceva?
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Consulta de urgenta un medic urolog.

| Cupidonul69 a răspuns:

Frate poti sa mergi si la doctor dar asteapta cateva zile si inspecteaza preputul!

| Andrei4455 a răspuns:

Mai bine te întorci la băieți din nou

| Betyyy1234 a răspuns:

După părerea mea și ce am înțeles cred că ar trebui să te oprești din sex. Ar fi mai bine chiar ft bine să faci un control. Te?