| IzaBelaaa a întrebat:

Am avut un contact sexual protejat(prezervativ in luna iulie). Nu a fost o penetrare completa. Partenerul meu a ejaculat dupa 5-10 minute afara (avand si prezervativ), dupa ce s-a masturbat singur! Am avut ciclu normal, dar luna aceasta mi-a intarziat cam 1 saptamana. Sarcina poate fi exclusa? Ce poate fi altceva? straight face
Sunt cam speriata!

6 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ți-ai pus iubitul să dea la labă cu tine în pat? Nu meriți să facă cineva sex cu tine, băi.

| caterinasmile a răspuns:

Http://www.csid.ro/......a-4044233/ Eu zic ca nu esti insarcinata!
Succes si ai grija de tine! :*

| negat1ve a răspuns:

Pana la urma puteai sa ne spui doar ca ti-a intarziat ciclul cu o saptamana fara sa ne spui si prietenul tau "s-a masturbat singur dupa ce te-a penetrat" dar ma rog... referitor la probelam ta se numeste reglare hormonala si toate fetele au aceasta problema in perioada adolescentei. Nu ai de ce sa te sperii ca iti va veni sunt unele care le intarzie si cate 2 saptamani.

| radutiulian a răspuns:

E normal daca ai undeva la 14 - 18 ani.se numeste o reglare de ''draci'' habar nu am.da stai lin ca e normal nu te speria.si nu stiu asta din experienta ca-s baiat asa ca apeleaza exclusiv la fete de vreo 20 de ani.k?

| Chucles a răspuns:

Ciclul se opreste in cazul unei sarcini.Deci tu nu ai inca un membru al familiei in prezent.

In orice caz ciclul nu a fost intarziat din cauza asta.

| Matrix97 a răspuns:

Si mai vrei sa faci sex?laughing