| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un contact sexual in urma cu 3 luni (protejat cu prezervativ, penetrarea nu a fost completa, deoarece partenerul s-a masturbat singur, ejaculand afara, avand si prezervativ -apoi nu am mai continuat. )de atunci nu am mai avut niciun contact!

Am avut cateva senzatii de rau acum cateva zile,ameteli si stari de voma.M-am tot gandit, dar nu cred ca este posibila o sarcina. Prezervativul nu a avut nicio problem(rupst sau fisurat).

Voi ce credeti?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fa un test de sarcina sa fi sigura dar eu iti spun clar ca nu esti insarcinata

| Gstefan a răspuns:

Esti gravida doar mental.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU eşti însărcinată, stai LINIŞTITĂ!

| Cosmin1I a răspuns:

Halal sex.

| AnnaBebitza a răspuns:

Buna, deci aceeasi problema am avut-o si eu...tot asa am avut un contact sexual insa neprotejat acum 3-4 luni si de atunci nimic...insa a bagat o doar de 2-3 ori si nu am cum sa raman de la asta, si u sigur nu, mai ales ca a fost cu prez. faza e ca nu mi explic nici eu dc am cateodata starile astea proaste de care vb u, plus ca acum de 1 sapt mi s-a umflat putin burta si ma inteapa ovarele, dar banuiesc ca e vorba de o raceala, ca am mai patit asa si inainte, insarcinata nu sunt ca mi-a si venit si ar fi trebuit sa am si burta mai mare..nu pun asta in discutie.da nu stiu dc ma simt asa nasol..eu ma gandeam ca poate e de la lipsa, ca nu avem o viata sexuala activa daca tot am inceput-o, si are vreo legatura asta cu hormonii, nu stiu, ar trebui sa mergem la un ginecolog cred ca sa vedem, dar mi-e cam frica

| IzaBelaaa a răspuns (pentru AnnaBebitza):

Buna, am depistat starile de rau. zilele alea incepusem sa tin o dieta mult prea stricta. acum sunt ok dar mi-a intarzie menstruatia si imi este cam frica, nu de sarcina( pentru ca nu am mai avut contact de atunci si cred ca nu as fi avut cum sa raman de la contactul acela) dar imi e frica sa nu fiu racita la ovare. m-au cam durut zilele trecute + ca luna trecuta am avut dureri insuportabile iar acum intarzie... sad

| AnnaBebitza a răspuns (pentru IzaBelaaa):

Si eu la fel...ar trebui sa merg la ginecolog saptmana asta ce vine. sper sa fie totul ok..sa nu fie nimic grav

| IzaBelaaa a răspuns (pentru AnnaBebitza):

Eu m`am interesat asa cat de cat si se poate sa fie raceala. sper sa imi treaca daca nu o sa merg la doctorul de familie. sper sa fi ok happy

| StefiiS a răspuns:

Ca sunteti prosti si ca puneti niste intrebari de-al dreptul idioate. ba, TPU este un site de socializare si de a ajuta pe cei din jur! nu sa combinam viata virtuala cu cea sexuala! Halal sex.

| dragos87 a răspuns:

Baga yd asta galos2004 poate te ajuta cu ceva
Ș))