| Mititica12 a întrebat:

Am avut un contract neprotejat iar dupa o luna de la contract am o stare de frig, sfarcurile sunt reci si tari uneori, vars uneori dimineața.
Am facut 9 teste de sarcina si toate negative iar in loc de ciclu luna asta am o secretie alba ca apa si uneori are ceva ca un muc alb crying
Promit ca dau fundaaaaa.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doamne fereste esti zapacită fato, cum sa faci 9 teste de sarcină? Chiar asa panicată esti? Mergi la ginecolog de ce faci sex inainte de a stii de la un medic ce anume ai, ca degeaba intrebi aici nu stim nu sunte m medici, tu mergi la un control ginecologic si acolo vei afla ce muc ailaughing

| Goete a răspuns:

Esti fata sau baiat?

| Goete a răspuns:

Daca ai avut contract, citeste-l ca acolo scrie exact pentru cati copii ai facut contractulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine făceai "contractul protejat"winking
Funda?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ti-ai făcut TEST DE SARCINA și a ieșit NEGATIV, ai fost și la GINECOLOG și nu a depistat nici-o problema, bine ar fi sa mergi la un medic ENDOCRINOLOG și să vezi cum stai cu sănătatea glandei tiroide, și dereglarea hormonala.
Frigul resimțit are corelație cu hipertiroidie, sau hipertiroidism, unele disfuncții ale glandei tiroide.
Nu știu dacă ești troll sau nu, dar dacă toți medicii ti-au spus ca ești sănătoasă, recomand să mergi la endo.

| timidu89 a răspuns:

Te-ai racit la pasarik sadsad

| Strwberrs a răspuns:

Secretia aia alba e normala.

| Trixt3r a răspuns:

"Contract"?

Vad ca mai ai 2 intrebari similare, nu ti-au raspuns oamenii acolo?
https://www.tpu.ro/utilizator/aceenn

| Mititica12 explică:

Contact*