| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

Am avut un vis in care faceam sex cu mama si dimineata aveam pantalonii patati de sperma...mi-am dat drumu in somn cred. oricum e normal?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal sa ai vise erotice cu mama ta, dar este normal sa ai polutii nocturne la pubertate, din cauza viselor erotice.

| Emilian65 a răspuns:

Este un lucru normal ce ti s-a intamplat.

| minrest a răspuns:

A fost un simplu vis, visele scapa controlului nostru. Oricum, nu era mama ta, ci un personaj care semana in parte cu ea. Mama ta nu ar fi facut asta, deci nu era mama ta, ci un personaj al unui vis. Se poate intampla oricui.

| Clorox a răspuns:

Creierul uman este al naibii de ciudat, n-ai ce sa faci, s-a intamplat, asta e...
Nu mai spune nimanui, e ceva normal sa ai erectie dimineatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva normal

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce normal ma? Ti se pare normal s-o f*** pe mama ta? straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Clorox a răspuns (pentru Marcel69minecarftGamer):

Ooo, esti pe ganduri mari... Foarte mari laughing

| kandaraki a răspuns:

E anormal ca ai vise erotice cu mama ta, dar e normal sa te scapi in somn

| RaspundRapid42 a răspuns (pentru kandaraki):

E nasol când se intampla

| PsihologMariusIftimie a răspuns:

Interpretarea viselor este o adevarata arta care presupune dialogul intre visator si psihologul specialist. Daca doresti sa intelegi acest vis, am sa te rog sa intri pe forumul nostru profesional, sa te inregistrezi si sa fii prezent Luni seara, la ora 22.00 pe chatul forumului, unde putem incerca sa intelegem impreuna visul tau. Adresa forumului este urmatoarea:

http://psihoterapie.freeforums.org/index.php

Te asteptam cu drag! :)

| MihailDobrea53 a răspuns:

Ba, de ce sa te mint, si eu am avut vreo 3-4 vise de genu asta... Si eu sper sa fie normale