| Xmuser a întrebat:

Salut tpu.istilor! happy -nici nu stiu cum sa incep dar incerc sa va explic happy > eu are 17 ani, si am o mica problema happy (daca se poate spune asa) adica nu stiu ce sa fac pentru. ca inainte mai faceam l. (sper sa intelegeti),( ceea ce nu e normal stiu)dar chestia e ca eu vreau sa ma las, dar nu merge pentru. ca mai fac si fara sa imi dau seama cand dorm noaptea prin somn(mentionez ca nu is somnambul din ala care merge noaptea prin somn) si uneori imi aduc aminte ce am facut, ba chiar mai mult ieri dimineata cand m-am trezit din somn aveam pantalonii (si chilotii) dati jos pana la genunchii aproape pentru ca facusem iar prin somn(norocul meu ca eram in pat si eram invelit) altfel poate nici nu stiam ca am facut iar daca nu ma trezeam asa. :p P. >S.poate fi interpretata si ca fiind penibila situatia mea dar poate si un pic comica. Cine rade sau are comenturi de *** sa ma pis pe el preventiv si anticipat pentru. ca am mai vazut si pe altii cu problema asta aici si de asta am scris. :p Mersi! (sper ca nu v-am plictisit, am scris un pic cam mult).happy x

Răspuns Câştigător
| andru8700 a răspuns:

Daca ti-ai incepe viata sexuala desi nu cred ca este timpul cu siguranta ai scapa de acest ''serviciu'' in plus. Poti incerca sa nu te mai gandesti, iar daca nu merge las-o asa pana la urma ai varsta, nu? Nu este ilegal sau imoral ceea ce faci, nu iti afecteaza cunimic sanatatea iar daca pe tine te face sa te simti bine si nu gasesti niciun motiv plauzibil sa te lasi te sfatuiesc sa continui.Este doar opinia mea. Tu poti face ce vrei.