| paul_5950 a întrebat:

Am cateva intrebari pentru baieti. Daca puteti va rog raspundeti la elebig grin
1. Daca va place de o fata si va incercati sansele cu ea, ii spuneti ca o placeti si o intrebati daca vrea sa fie cu voi iar ea refuza, mai incercati? daca da, dupa cat timp, si de cate ori incercati pana va dati batuti?big grin
2. Ati avut parte de astfel de intamplari, sa va refuze de cateva ori iar pe urma sa accepte? Si daca da, cum au decurs acele relatii?big grin(ca stiti cum se spune, dragoste cu forta nu se prea poate)
Si as mai avea si o intrebare nr 3, care ar fi pentru fete: Vi s-a intamplat sa refuzati baieti care vroiau sa fie cu voi, si dupa aia sa acceptati sa fiti cu ei? De ce i-ati refuzat prima data(si poate si urmatoarelebig grin), si cum a mers relatia dupa ce le-ati acceptat prietenia?
Astept raspunsurile voastre, mersi!

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Dacă mă refuză, chiar dacă dă semne că mă place, a doua oară nu mai încerc şi nici nu accept dacă cumva după aia vine ea după mine.
Nu am nevoie de relaţii cu fete nehotărâte şi nu am nevoie de probleme inutile.

| cossmy a răspuns:

Bai da tu dupa nume esti baiat.cam ciudate intrebaritongue

| lays a răspuns:

Mai incerci, evident, dar nu fi insistent.eu de multe am zis nu doar pentru a parea mai interesanta, si cand imi dadeam seama ca e gata sa renunte, ziceam da.bafta!

| anamariaiuliana a răspuns:

Eu i-am zis lui de 5 ori nu si dupa aia da si am o relatie cu el de 2 luni big grin

| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
1. Daca m-a respins si observ in comportamentul ei ca nu ma place, nu mai incerc. Exact cum ai spus si tu dragoste cu forta nu se poate!
Daca mi-ar arata catusi de cat ca ma place, atunci poate ca as mai incerca.
2. Nu mi s-a intamplat asa ceva, dar daca mi s-ar fi intamplat iar in cele din urma am fi fost impreuna, totul ar fi depins de ea.
Sa ai o seara placuta!

| Reverse a răspuns:

La intrebarea nr 3:da, mi s-a intamplat sa refuz multi baieti dar nu am ajuns sa fiu cu ei dupa nenumarate "rugaminti"
de ce i-am refuzat? pe unul pentru ca sta cu toate fetele sa-si bata joc de ele(stiti la ce ma refer)si le face avansuri tuturor, nu numai mie...altul pentru ca nu ne potriveam deloc si au mai fost si altii care nu ma cunosteau asa cum sunt eu (stiti cum sunt unii baieti: daca vad o fata care le place se duc repede s-o intrebe.si poate ei nu au nimic in comun...am zis doar unii)
sper ca te-a ajutat vorbaria mea
bye:*