| Neah a întrebat:

Am chef sa ma bag in sperieti big grin
Ce intamplari "fantomatice" ati patit?

Daca nu aveti sau ma intrebati la ce imi trebuie mai bine nu raspundeti, raspunsurile sa fie adevarate big grin. Funda pentru cea mai infricosatoare. big grin

Răspuns Câştigător
| EvangelineDS a răspuns:

Intra pe www.spectrulrealitatii.ro e cel mai tare site cu povesti de groaza de toate cate vrei funda?
p. s daca nu mere siteul scrie pe google sau internet [depinde ce pagina ai] povesti de groaza dai enter si apesi pe primul site vezi si tu ca scrie spectrul realitatii e cel mai tare site!:D