| cutebutterfly99 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare pentru baieti : Cum ii aratati unei fete ca o placeti? Adica cum va comportati? Va balbaiti sau incercati sa fiti cei mai smecheri pentru a o impresiona?

PS. Sunt fata si chiar as vrea sa stiu deci cat mai multe detalii, ve rogwinking

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă discutăm despre cele 2 tipuri de comportamente ( enumerate de tine ), eu CRED că nu sunt la "alegere" : depind de caracterul/personalitatea băiatului respectiv...

Un băiat mai timid probabil că se va bâlbâii, iar unul mai tupeist/îndrăzneţ va încerca ( probabil ) să pară mai şmecher.

1 răspuns:
| JusTLiVe a răspuns:

Sincer! Eu vorbesc de mine ca am o fire foarte amuzanta! Eu de exemplu nu spun ca o fata eu le fac cam pe toate sa rada si sunt si smecher nu se cine apuca de mine...Asta ar fi dar fiecare baiat are firea lui.