| anonim_4396 a întrebat:

Am citit multe intrebari pe acest gen si m-am gandit sa pun is eu una.
imi place mult un baiat e supper dragut dar nu am niciodata curaj sa ii spun asta si suntem in aceiasi clasa
cum sa ii spun?

4 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Pui pe cineva sa ii spuna asta.Eu de exemplu am ajuns un fel de cupidon in clasa. Transmit mesaje de la unul fara curaj unei fete fara curaj de asemenea laughing)

| AndreyG a răspuns:

Nu trebuie ineaparat sa-i spui.Trebuie doar sa vorbesti cu el si sa ii dai semne cum ca il placi

| Euadytzu a răspuns:

Buna! Poi ai putea sa incerci sa te apropii mai mult de el sa discutati ati zis ca sunteti in aceeasi clasa puteti sta in aceeasi bancatongue chestia asta o sa va apropie mult mai mult unu de celalalt si o sa inceapa sa-i placa de tine daca si sa aiba curajul sa iti zica, na poate te simptatizeaza dar trebuie sa vb cu el sa incerci sa te apropii mai mult de el.Ce pot sa zic succes si ast raspusul tau cum ti-a mersbig grin

| planor a răspuns:

Daca est mai timida si nu vr sa-i spui direct,, Te iubesc'' poti sai dai de inteles ca il placi si e mai usor asabig grin asa procedez eu