| Daviduku a întrebat:

Am citit undeva un articol unde spunea că cea mai mare plăcere pe care oamenii o simt este atunci când fac sex... Credeți că este adevărată această afirmație? Oare sexul este cea mai plăcută senzație pe care bărbații și femeile o simt?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca si te convingi singur. Dar in pat, nu in dulap.

| RoCkKiD a răspuns:

Exista anumite droguri care provoaca o sezatie si mai tare dar in rest..sexul e cam singura varianta non-medicamentoasa.

| doctorandus a răspuns:

Daca te astepti ca orgasmul sa fie ca-n Deep Throat, vei fi dezamagit.

| Sofer a răspuns:

Cea mai placuta senzatie. Sex-ul in doi.

| Goete a răspuns (pentru Sofer):

De ce neaparat in doi? Eu personal prefer in trei.

| Sofer a răspuns (pentru Goete):

Merge si asa.

| Plato a răspuns:

Nu.

| Antonia0970 a răspuns:

Da