| Valinsen a întrebat:

Am cumparat de curand tratamentul domnului Marin Cornea se numeste Regecor. Ati folosit vreodata tratamentul, ce stiti despre el este bun ati auzit ceva de el? Este un tratament pentru regenerarea si cresterea parului.

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Eu zic să mergi la un medic adevărat și să discuți cu ăla!
http://www.youtube.com/watch?v=bzNhFkZw3pI
MARIN CORNEA-secretul parului
Un chel dă rețete cum să nu îți cadă părul!
Dacă nu ai pe ce arunca banii!

| MMihai a răspuns:

Dacă tot ai cumpărat-o poți să o și încerci, dar cred că nu ajută.

Trebuie să te tunzi scurt!
Trebuie să nu ai motive de stres șamd.
Cel mai bine este să vorbești cu medici, care se pricep la asa ceva, deoarece căderea părului este efectul și trebuie determinate cauzele medicale, care au condus, în cazul tău, la un asemenea efect.

| mirceapelea a răspuns:

Nu iti recomand asemenea produs. Este apa ceara si costa peste 150 ron flaconul de 200 ml. Este curata hotie si sarlatanie.
Alin