| Valinsen a întrebat:

Am cumparat de curand tratamentul domnului Marin Cornea? Se numeste Regecor. Ati folosit vreodata tratamentul, ce stiti despre el, este bun? Este un tratament pentru regenerarea si cresterea parului. Va rog ajutati-ma, am 16 ani si imi pica parul. Cativa cm sunt chel in cap.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kazimir a răspuns:

Nu funcționează atât de bine. A încercat un prieten. Dar Forcapil a dat rezultate. Iau și eu așa ceva ca am parul lung și cam cade.

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Eu zic să mergi la un medic adevărat și să discuți cu ăla!

http://www.youtube.com/watch?v=bzNhFkZw3pI
MARIN CORNEA-secretul parului
Un chel dă rețete cum să nu îți cadă părul!

Dacă nu ai pe ce arunca banii!

Dacă tot ai aruncat banii pe prostia aia poți să o și încerci, cred că este la fel de bună ca și frecția la un picior din lemn.

| gabriela95 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc insa parerea mea este ca totul depinde de genehappy
poti sa iti dai cu n tratamente ca nu o sa functioneze...

| nBlade a răspuns:

Man daca gasesti ceva care te ajuta sa nu-ti mai cada parul anunta-ma si pe mine. am incercat de toate. Ulei de masline, scortisoara cu miere, ulei de ricit, petrol, frectii, pastile, sampoane si creme. O caruta de bani si degeaba.