| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut o fata de ceva timp imi dadea mesaje am iesit cu ea in oras si dupa nu am mai primit nici un sms. i-am dat eu a raspuns ceva mai greu i-am dat iar si a spus ca nu poate sa vorbeasca acu vb mai tarziu. De atunci nu a mai dat niciun semn de viata nici eu. Ce credeti ma pune la incercare sau s-a sfarsit tot?

Răspuns Câştigător
| LeuTz a răspuns:

Poate nu ai fost ce se astepta ea in viata reala sa fii.Nu e nici o incercare ci doar ca nu e interesata de tine si ca ar fi mai bine sa o lasi balta.

4 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

oh go on Las-o balta mai sunt si altele, cred ca din pacate ai fost timid la intanlirea sau nu s-a asteptat la ce ai fost (uite un dezavantaj mare cand iti faci prietene pe internet )sau poate ca nu stiu. chiar este ocupata. Succes mai departe (probabil ca te pune si la incercare depinde cum sa comportat la intanlirea aia)

| AnnY98 a răspuns:

S-ar putea sa te puna la incercare asta ar fi vreo 20%...restul s-a sfarsit

| aby_9933 a răspuns:

Fii si u indiferent ca ea sa vezi cum se intoarce

| toteu_1691 a răspuns:

Pai am cunoscut-o la o petrecere la scoala mai vedeam cu ea deci nu e prima oara cand ma vede in realitate... Si nu cred ca am fost timid la intalnire cutaote ca vorbea forte mult dabea apucam sa zic ceva