| serve a întrebat:

Am cunoscut o fata frumoasa... primele zile ne-am zambit unul altuia si apoi intr-o seara i-am cerut numarul de tel. am sunat-o peste doua zile si am intrebat-o daca vrea sa iesim la un suc si a acceptat. acum incepe partea dificila: am iesit in oras si am discutat ce am discutat si apoi la un momendat mi-a zis ca a primit multe invitatii de la baieti sa iasa in oras si multi iau cerut numarul de tel si ea le-a spus ca are prieten, dar ea nu are mi-a spus mie, asa le zicea la baieti ca sa scape de ei. dar ea inca mai simte ceva pentru fostul, asa mi-a spus. sunt nedumerit de ce mie mi-a dat numarul de tel. si a si acceptat se ne vedem in oras? este oare ca ii place de mine sau numa asa ca amic? nu stiu ce sa zic... astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Eu cred ca te place si intr-un fel o atragi. Daca ea sustine ca tu ai fost privilegiat pentru faptul ca ti-a acordat atentie si a iesit cu tine, atunci e clar ca te-a gasit mai special pe tine. Poate s-a hotarat sa-l dea uitarii pe fostul, sa se detaseze de toate amintirile legate de el si vrea sa te cunoasca.Nu cred ca vrea sa fiti amici. Daca o placi, ai rabdare cu ea si o sa vezi ca o vei castiga.

5 răspunsuri:
| christian a răspuns:

Si eu spun ca te place.Ai rabdare sa vezi ce vrea exact de la tine.

| Dl.Inginer a răspuns:

E limpede ca te place.

| eeeeeeeeee a răspuns:

Eu zic ca te place. poate mai tine la fostul, dar asta nu imseamna ca nu poate incerca sa aiba o alta relatie. o sa-i treca ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca te place. Mai intai ca amic, apoi ca iubit. Asa se intampla in general happy. Take care!

| iuliy a răspuns:

In general femeile isi dau numarul de tel din 2 motive: 1pt ca le place sa cocheteze si in cazul asta ar iesi la intalnire de max 3 ori sau 2 pentru chiar cred ca un anumit barbat le poate ajuta sa-l uite pe fostul. parerea mea continuati sa iesiti la intalnire si vedeti ce se intampla