| durasdurpaneus a întrebat:

Am cunoscut-o in urma cu 3 ani, dragoste fulgeratoare am crezut ca ea e cea care imi va fi alaturi pentru tot restul vietii! Ne intelegeam de minune, nu ne-am certat niciodata ci erau mici contre ca intre indragostiti! Dar... a fost cununia civila la sora ei si m-am dus acolo cu ea unde nu cunosteam pe nimeni, dar eram cu ea nu? Si acolo fara sa imi zica nimic s-a cuplat cu un altul, un prieten al cumnatului ei! Va dati seama ce mi-a facut, prin ce am trecut? Ce sa fac inca o iubesc, astept parerile voastre!

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Eu zic sa ii ceri explicatii, ce a determinato sa iti faca asa ceva, fara sa-i gresesti cu nimic! Incredibil cum pot fi unele, sa faca un asemenea gest e fara cuvinte! Trebuie sa te aduni si sa mergi mai departe! Viata nu a inceput si s-a sfarsit cu ea sa stii! O sa te regrete ai sa vezi! Multa bafta!

4 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Sa vorbesti cu ea si sa o rogi sa iti explice si daca te crezi in staRE sa o ierti si sa treceti peste acest monentatunci iart-o daca tot o iubesti vorbeste cu ea si spune-i ca o ierti dar fara sa se mai repete... nu stiu prea multe despre ceea ce a facut ea dar sunt sigura ca nu e un gest frumos tinand cont de cat o iubesti dar cel mai bine ar fi sa ii cer explicatii si sa vorbiti calm si cu respect bafta sper sa depasesti acest moment indiferent de care ar fi rezultatulwinking

| RetardedRacoons a răspuns:

Nu baga in seama indemnurile sa ierti, asa ceva nu se iarta, inselatul se poate ierta, umilitul in public niciodata.
Femeia a facut un lucru jegos, gaseste alta fratele meu alb caci pe relatia asta s-a **** si n-o sa poti scoate niciodata mirosul indiferent cat de mult incerci. De asemenea e recomandat sa rupi orice legatura cu jigodia ca e daunatoare.

| alexsev a răspuns:

E o panarama daca face un asemenea gestwinking vine cu tine si pleaca cu altul.oh go on

| AlKapone a răspuns:

Incearca sa ii ceri o explicatie, daca nu vrea sa iti explice las-o balta uita de ea...o sa apara alta...