| SeargentFrost a întrebat:

Am cunoscut prin intermediul unei prietene o fata (draguta, desteapta, etc ). I-am cerut ID-ul de mess, mi la dat, si am inceput sa pvestim, chiar mult (de la 10 la 17, si de la 23 la vreo 3 in unele zile) si pana la urma in urma unei intrebari puse de mine m-a intrebat :"da u de ce vrei sa stii asa multe despre mine?". Si fiind presat sa raspund ca ma intreba incontinu i-am zic ca-mi place de ea (la 3 noaptea, asta e ceva), au urmat 5 minute de pauza in conversatie si dupa aia a zis ca ii e somn si nu a mai intrat pe mess, ce inseamna asta? ma place? Mai este o problema, suntem despartiti de 200Km, daca ma place am avea oare vreo sansa?

Răspuns Câştigător
| Aleqa a răspuns:

Pai.asta ar insemna ca e o relatie ''virtuala'' care de multe ori nu ajunge nicaieri.Sincera sa fiu, nu te descuraja.Depinde de cat timp nu a mai intrat pe mess?
Daca a fost chestia de 1 zi-2 nu e mare chestie.happy
S-ar putea doar sa aiba niste probleme.Cred ca te place, daca te-a intrebat de ce vrei sa afli atatea chesti despre ea.
Acum cand mai intra sa o intrebi daca te place dar, cam pe la''mijlocul'' conversatiei.
De ex.incepe ea si zice ''buna ce faci'' etc.ii raspunzi si dupa ii spui:'' hei vreau sa te intreb ceva'' si ii spui.
Numai bine.happy

1 răspuns:
| SeargentFrost explică:

Ms de raspunsul asa rapid, faza e ca am vb cu tata sa ma duca pana acolo (la oradea) candva (vacanta asta sper) big grin