| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut sambata un baiat (x). Inca de atunci ne tot uitam unul la altul.Luni juca fotbal cu cativa baieti si iar ne tot uitam unul la altul.Cand ajungea mingea la mine el zicea asa,, nu, nu".Ma gandesc ca isi dorea ca mingea sa nu ma loveasca. Apoi l-am intrebat cati ani are.El a zis ca are 14 si m-a intrebat repede cati ani am eu. Daca povesteam ceva, x era foarte atent.Un alt baiat ma tot lovea cu mingea si el a dat cu piciorul in minge (cred ca motivul a fost ca acel baiat sa nu ma mai loveasca). Deci, ce credeti? Ma place? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| LuluLui a răspuns:

Posibil....si poate zicea nu, nu pentru ca probabil ii era rusine sau avea emotii (daca el trebuia sa vina dupa minge) si incearca, cred ca te place, si mai ales ca va priviti in ochi ce dragut :*

2 răspunsuri:
| 7639781254 a răspuns:

E posibil sa te placa, dar dupa parerea mea te-ai gandit putin cam departe, avand in vedere ca va stiti doar de sambata...

| CGF31 a răspuns:

Relatarea ta nu are nici o logica. Nu prea inteleg...
Daca privirile voastre s-au intersectat inseamna ca te-a remarcat. Daca ai intrat in vorba cu el inseamna ca a facut un pas pentru a te cunoaste cat de cat. Urmeaza sa stea in preajma ta si sa fie interesat de tine si apoi iti vei da seama daca te place.