| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut sambata un baiat (x). Inca de atunci ne tot uitam unul la altul.Luni juca fotbal cu cativa baieti si iar ne tot uitam unul la altul.Cand ajungea mingea la mine el zicea asa,, nu, nu".Ma gandesc ca isi dorea ca mingea sa nu ma loveasca. Apoi l-am intrebat cati ani are.El a zis ca are 14 si m-a intrebat repede catik ani am eu. Daca povesteam ceva, x era foarte atent.Un alt baiat ma tot lovea cu mingea si el a dat cu piciorul in minge (cred ca motivul a fost ca acel baiat sa nu ma mai loveasca). Deci, ce credeti? Ma place?

1 răspuns:
| NoNameqed a răspuns:

Sincer eu cred ca te place. Daca vrei te pot ajuta sa te asiguri ca te place(chiar daca nu o face).
1.Vb cu el despre (el).
2.Intreabal ce-i place sa faca cel mai mult(ce sporturi ii place sa faca).
3.Cunoastei prieteni.
4.Devino una dintre cele mai bune prietene ale prietenilor lui.
5.Stai cat mai mult cu gasca lui.
6.Asigurate ca tot ce spui ii place lui si prietenilor lui(sa nu spui ceva gresit si prost, ca s-a dus tot planul).