| Nimeni_7600 a întrebat:

Am cunoscut un baiat dragut cu simtu umorului respectos care ma place si isi doreste o relatie cu mine.si eu il plac dar este mai mic decat mine la inaltime si chiar se vede[ cred ca cu app 10 cmsad ]as vrea sa fiu cu el dar ma deranjeaza asta... voi ce ati face in locul meu?:-s

9 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Eu zic ca, daca e mai mic decat tine, fara tocuri, cu 10 cm ...ati arata cam ridicol cu tocuri.
Oricum mie niciodata nu miºau placut baietii mici de statura, dar nici ff inalti. Eu am 1. 62 si mi.ar placea undeva intre 1. 77 si 1. 82.
Asta e idealu pentru mine big grin big grin big grin

Deci n-as umbla cu el daca e mai mic de inaltime, pentru ca, atunci ca, daca ma enerveaza asta, cu timpu ar ajunge sa ma exaspereze si as cauta nod in papura tot timpu big grin

| aniohetova a răspuns:

Depinde si de tine, daca iti place mult de el de ce sa nu incerci. De cand inaltimea si varsta sunt o piedica in dragoste? E adevarat, problema asta este mai des intalnita, mai ales cu varsta, dar daca iubesti cred ca treci peste orice obstacol. Parerea mea ar fi sa nu te intereseze atat de mult. Uita-te la Danny DeVito, uita-te ce om a ajuns cu statura lui si cate femei il vor (de fapt il vor si pentru bani ), dar vorbim asa. Iar daca o sa-l accepti asa, poate ca el o sa te aprecieze si mai mult si relatia voastra o sa fie si mai strong.Conteaza sa fii fericita cu el. Atata tot! Nimic altceva. Acum depinde si de tine. Succeshappy

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

In dragoste totul e permis. Nu conteaza varsta, inaltimea, aspectul, etc. Dar totusi conteaza putin si inaltimeahee hee. Dar daca va iubitzi mai conteaza?batting eyelashes

| cocolina a răspuns:

Sincer daca e o persoana placuta cu care ma simt ok, as inlatura toate incaltarile cu talpa mai inalta din garderoba meabig grin(glumesc) si nu mi-ar pasa de ceea ce spun cei din jur :* succes

| Nimeni_7600 explică:

Eu am 18 el 21 deci e clar ca numai crestelaughingstraight face

| elenacata a răspuns:

Sunt de parere ca daca il placi si el te place atunci de ce nu ati incerca sa va cunoasteti mai bine(daca nu va cunoasteti)...si sa aveti o relatie.Nu cred ca conteaza inaltimea atat timp cat va intelegeti bine si incepeti sa aveti sentimente unul fata de celalat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despartate de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt baiat dar daca as fi in locul tau nu mas uita la inaltime! Dar daca iti este rusine cu el in public mai bine o lasi balta deoarece acest lucru poate sa creeze conflicte intre voi! Sfatul meu este sa faci ce iti dicteaza sentimentele!
Sa nu porti nicio data tocuri cand esti cu el!(doar glumeam)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti fata desteapta nu te incurci cu el.doar sunt o multime de aeti si inalti si cu simtul umorului...ganestete. el prin comportamentul sau oarecum iti impune ca si tu sal placi.Nu lua pe orcine, o relatie trebuie analiz.nu te oferi primului care iti zambeste...paaa