| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara happy am cunoscut un baiat de pe facebook din oras cu mine. si este foarte dragut imi face complimente ne intelegem bine si am inceput sa-l plac cred ca si el ma place. cum sa-l " vrajesc " incontinoare astfel incat sa ma intrebe daca vreau sa formam o relatie.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CarlyZ a răspuns:

Vorbești direct cu el, fii tu însuți. Nu-ți indic să folosești "vrajeli".
Succes.
Bisous!

| ștefiiiiiiiiiiii a răspuns:

Buna! deci si eu am fost int`o situatie de genu asta si. mi-am dat seama ca trebuie sa fiu eu insumi atunci cand imi place de un baiat si daca stiu sigur ca si el ma place atunci. incerc sa ma dau pe langa el sa ma intalnesc cu el... de obicei daca vrei atentie din partea lui poti sa te prefaci ca esti suparata si daca a sa fii cu "gasca " poti sa incerci sa mergi mai in fata sau mai in spate. crede`ma functioneaza si atunci a sa vina la tine intrebandu`te ce ai patit si tu. poti sa ii zici ca, nu am nimic si continuand sa il refuzi! laughingsau daca nu esti genu poti sa fii cat mai " nebuna " si sa incerci sa faci tot felul de chestii laughing Functioneaza! Acum tu decizi daca ti-am fost de folos! Bye wave sper ca imi dai funditaaa happy :X