| iLOVEquestions a întrebat:

Am cunoscut un baiat pe Metin, la inceput imi era indiferent. mi-a dat ID-ul lui, m-a invitat la un suc (pana la urma nu am mai iesit), mi-a dat poze cu el, am devenit prieteni buni si intr-o seara m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el.Normal ca am acceptat, il adoram, am stat vreo spatamana cu el pana cand. l-am intrebat de un baiat, Roby, ce mai face, el a zis ca trebuie sa aleg intre ei doi, el singur a luat decizia in locul meu (adica spunea ok, ok il alegi pe Roby, pa!)si acum mi-a spus ca nu mai are rost sa incerc sa salvez macar o. prietenie. E normal asa ceva? Ce l-a apucat?

Răspuns Câştigător
| liz23 a răspuns:

Nu este normal, dar nici dragoste cu sila nu merge. Daca astepta un motiv sa se desparta de tine, a folosit interesul tau fata de acel baiat in acest scop. Daca crezi ca te ajuta cu ceva ce era in capul lui de a *** asta...il poti intreba. Eu consider ca in ceea ce a facut el a fost las pentru ca nu ti-a dat o explicatie logica, si ce fel de prietenie ar fi intre voi, daca in alta situatie la fel ti-ar intoarce spatele fara un motiv concret?

6 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Bună,

Poate nu îi mai place de tine ori a cunoscut o altă fată sau cel mai sigur este că poate nu vrea să îşi strice prietenia cu Roby dar cel mai probabil poate că nu îi mai place de tine dar există foarte mult posibilităţi poate s-a împăcat cu o fostă iubită este posibil orice.

Pa, pa

| Prezidentul a răspuns:

Sau poate nu il cunostea ft bine pe "roby" curvaru, probabil ala si'a batut joc de el.si atunci cand ai intrebat de ala ti'a dat papuci, s-a dus in alta camera si a inceput sa plangaaa crying

| justifyme a răspuns:

Incurcata treaba...
roaga o prietena sa-ti spuna parola ei si sa vb cu el de pe adresa ei de mess, o sa-l intrebi de ce nu ati mai continuat si o sa-l faci sa cedeze cu vorbe dulci si delicate scurte si la obiect si poate. poate!
succes! pa pa
sper ca te-am ajutat :*

| iLOVEquestions explică:

Roby nu e curvar, si nici nu si-a batut joc de el.Roby nu are NICIO legatura angry

| danidanutz2000 a răspuns:

Inseamna ca nu gandeste daca ii place da tine lupta pentru tine

| dexter13 a răspuns:

Daca l-ai intalnit pe metin e clara treaba rolling on the floor)