| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut un baiat prin intermediul messenger-ului, el e din Bucuresti si eu din Satu Mare, am avut ocazia sa ne cunoastem destul de bine, pare un baiat de treaba.Ne inteleg chiar foarte bine si din aceasta cauza, ne-am propus sa ne intalnim, o sa ma viziteze int-run weekend apropiat, dar mi-e cam frica de ce o sa iasa din asta. Mi-as dori sa fie ceva serios dar e la mijloc distanta asta. Vreau doar sa va intreb ce parere aveti? Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Sti macar cum arata? ca sa stii la ce sa te astepi. Poate omul se asteapta sa fi frumoasa, si daca te vede o sa i se para ca esti urata sau invers.

| Fillaide a răspuns:

"Ne intelegem","intr-un".
Prefer sa cred ca aceste greseli se datoreaza faptului ca te grabeai sau neatentiei.

Daca l-ai vazut pe webcam e bine, ai idee cum arata. Sfatul meu este sa nu crezi foarte mult in poze, s-ar putea sa nu fie ale lui(presupun ca te-ai gindit la asta).
Daca va veti vedea si va fi totul bine, daca credeti ca va potriviti eu te sfatuiesc sa incerci o relatie cu el. Poate e chiar baiat de treaba si iese ceva frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani ai tu si cati ani are el?
Iesi in oras cu el la un suc, discuti cu el vezi cum se comporta cu tine, nu-l aduce acasa la tine de prima data. Sau daca il aduci sa fie parintii tai cu tine.

| Gabiitii a răspuns:

Heyy si ew ish din sm lasa un id. la mesaje si vb. si te ajut:*