| semy a întrebat:

Am cunoscut un tip pe care il ador, el a facut primul pas sa fim imprena etc, el zice mereu ca vrea sa ne mai intalnim, si mereu zice sa iesim etc el mai pleaca din oras cu munca, dar nu ma suna, doar seara cand vine de la munk ce vorbim pe mess daca nu intru intr-o seara nu da nici un semn in acea zi, mereu cand se intoarce vrea sa iesim sa stam impreuna sa ne distram, cat sta aici sta doar cu mine, dar nu ma suna decat cand e sa ne vedem, ne vedem in loc x si atat, ce sa inteleg din atitudinea lui? sad eu il plac enorm tot timpu am "fobia" ca il voi pierde, oare e ceva ciudat? voi ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| alexxx_5812 a răspuns:

hee hee cunosc situatia fff bine big grin si crede-ma si el simte acelasi lucru ca si tine iti dau un indici f mic care il stiu sigur:, mereu cand se intoarce vrea sa iesim sa stam impreuna sa ne distram, cat sta aici sta doar cu mine, si eu fac acelasi lucru cand ma intorc happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, e ceva ciudat, dar face si bine ca nu cheltuie credit d pe telefon

| fabiola a răspuns:

Concluzia: asta-i diferenta dintre dragoste si sex!

| Catalion a răspuns:

Ce sa intelegi? E simplu. Se vede pur si simplu si cu alte fete. Faptul ca te suna doar cand vrea el sa va vedeti, inseamna ca isi alege momentlele pe care le considera el discrete, ca sa nu fie vazut cu tine de eventualele fete cu care se mai vede. Deschide ochii si nu te lasa pacalita. Nu tot ce se pune pe paine se manaca.