| anonim_4396 a întrebat:

Am cvea probleme cu masturbarea si nu stiu cum sa fac sa renunt la obicei, chiar am facut si pe web. nu cred ca este f bine si as vrea ceva sfaturi, pe mess mai bine sa putem avea un dialog interactiv. cine doereste sa mi lase idul pe privat

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ryf007 a răspuns:

Pot zice ca am avut aceeasi problema...incearca sa-ti cauti ceva care sa-ti umple timpu..sau cel mai bun caz.o prietena...crede-ma.functioneaza!

| Mlorex a răspuns:

Stii? Mai bine iti cauti o prietena sau daca ai si tot continui:1. Ai o problema serioasa. 2. Poti sa o rogi pe ea as iti faca si asa o sa scapi de obiceiul de a ti-o face singur(cred, aici nu sunt sigur) 3. Daca nimic nu merge cauta-ti ceva de facut la care sa te faca sa uiti de masturbare.