| youaremyall a întrebat:

Hei baieti. Daca aveti vreo problema in legarura cu dragostea, putem vorbi pe mess, chiar imi place sa vb despre lucruri din astea cu baietii si de obicei ii ajur ft mult cu sfaturi. Deci ci.e vrea id meu sa lase un raspuns cu id.ul sau lasati mi id pe privat happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata ma limba romana, pe urma, poti veni, si poti spune ca ajuti*.

| youaremyall explică:

Man, sunt pe telefon.Chiar n ai alta treaba decat sa mi corectezi mie greselile? _(_

| anonim_4396 a răspuns (pentru youaremyall):

Telefoanele au un program special care te impiedica sa scrii corect. Si eu am avut un telefon la fel dupa care am fost la scoala si programul s-a dezinstalat de la sine.

Cu toate astea, sunt curios. La varsta si experienta ta, sentimentala sau sexuala (daca exista), ce sfaturi poti tu oferi? Nu cumva mai repede esti curioasa sa afli despre probleme altora decat sa incerci sa le rezolvi?