| Anonimboy111 a întrebat:

Salut, ce sa fac sa am jet de sperma cand ma masturbez? Atunci cand ma masturbez intr-un fel imi curge sperma dar nu sare. M-am lasat de masturbat de 2 zile ca am crezut ca poate o sa am jet la sperma.(inca nu m-am masturbat mai stau cateva zile fara cred)

Răspuns Câştigător
| Epibepi a răspuns:

Poți să o freci până când ești foarte aproape să termini, apoi las-o așa. După un timp începe din nou, și tot așa, te oprești fix înainte să termini. Și fă așa randomly de câte ori ai ocazia timp de vreo câteva zile fără să ejaculezi. Atunci când vrei în sfârșit să termini, încearcă să stai cât mai relaxat (fiindcă atunci când te încordezi de fapt îți încetinești jetul) și să o freci foarte încet, stai cu ochii închiși și concentrează-te asupra fiecărei senzații (de prefer e să fii singur acasă, ca să nu stai cu grija că vei fi prins), și încearcă să reziști tentației să o freci repede până când începi să ejaculezi. Pregătește și un prosop ceva fiindcă e posibil să te uzi destul de tare laughing

| Anonimboy111 explică (pentru Epibepi):

Mersi asa voi face

| Anonimboy111 explică (pentru Epibepi):

Am incercat cum ai zis tu si in ultimul moment cand am simtit ca imi iese sperma am luat mana dupa penis si a trrcut cateva secunde si a iesit sperma, nu stiu de ce ca am mai facut asa si nu imi iesea. Nu stiu cum s-a intamplat ca am luat mana dupa el si a trecut cateva secunde si dupa ma trezesc cu sperma pe mine ca stateam in pat laughing laughing laughing si acum ma apuca rasu cand ma gandesc. Nici macar cu jet nu a iesit. Aia e o sa mai incerc cum mi ai zis tu dar sa vad cum fac sa nu mai imi dau drumulaughing laughing

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Lasa masturbarea o peroada mai lunga si totul va fi ok.

| Anonimboy111 explică (pentru Emilian65):

Asa voi face incerc sa rezist

| Anonimboy111 explică (pentru Anonimboy111):

Sper sa resist cat mai mult fara

| Lukasssz a răspuns:

Pai cand iti vine sa exagulez strangi capul 2, 3 secunde si pe urma ii dai drumu`. Exerseaza laughing

| Anonimboy111 explică (pentru Lukasssz):

Am mai facut asta frate sau cateodata mai fac asa si dupa las putin si incep, iar sa dau la laba