| MissAndreea a întrebat:

Sall TpU! Am 11 ani si am o problema:Fostu meu iubit (primul)e in clasa a cincea acum si toata clasa lui ma cunoaste. El se poarta foarte frumos cu mine, dar nu stiu daca inca mai are sentimente pentru mine. M-am despartit de el pentru ca l-am vazut cu o alta fata, o prietena de-a mea.Eu inca il mai plac foarte mult si nu stiu daca atunci cand m-am despartit de el, am facut-o de nervi, sau pentru ca nu-l mai iubeam.Intrebare:Ce sa fac ca sa aflu daca ma mai place, si sum sa ii spun eu ca vreau sa fim din nou impreuna?
FUNDOI IMENS!

Răspuns Câştigător
| PopMariaClara a răspuns:

Ili nu cred ca carlitos e asa cum crezi tu mie mi se pare nesimtit dar daca il cunosti mai bine poate ai dreptate nu stiu dar daca esti asa curioasa mergem maine si vb cu el.pa te pup. Funda?

12 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Iubire la 11 ani? Îţi sugerez să te axezi mai mult pe şcoală o să ai timp de iubire mai încolo. Baftă!

| pink10 a răspuns:

Of Doamne straight face La 11 voi vorbiti de iubire? De iubiti? De despartiri? Doamne unde a ajuns lumea asta!?! Traiti-va copilaria, o sa va fie dor de eawinking :X O sa ai timp de iubiti si relatii pana o sa te plictisesti. La varsta ta nu poate fi vorba de relatie si iubire, este doar o joaca. Daca vrei poti sa asculti de sfatul meu daca nu, nu!
Nu iti rata copilaria pentru ceva de care vei avea parte mereu in viata, stii, anii copilariei nu se vor mai intoarce!winking

| forever4you a răspuns:

Uite comportamentul ar fi totul, noi ne-am impacat pentru ca o prietena i-a dat nr meu si am vb si mi-a spus acolo ce simte pentru minetongue si ne-am spus lucrurile pe fata fara a ascunde nimic unul de altulhappy

| Ingerash a răspuns:

A fost foarte urat din partea lui ca a stat cu prietena ta, nu te merita si nu are rost sa mai fi cu el.Asteapta pe cineva care sa te merite

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Tot ce cred eu este ca daca mai simti ceva pentru el, poti sa te duci si sa-i spui pur si simplu ca erai nervoasa si pe deasupra l-ai vazut si cu o alta fata te-a scos din fire. Si il intrebi daca mai vrea sa fie cu tine, si daca zice da, e ok si daca zice nu spune-i ca vreti sa fiti prieteni.

Si am si eu o intrebare : Ce pana mea daca l-ai vazut cu o prietena de a ta? Poate doar vorbea, si eu am avut o relatie si prietenul meu statea de vorba cu prietenele mele si nu aveam nimic impotriva, doar nu inseamna ca daca este iubitul meu nu are voie sa stea de vorba cu alte fete. Poate fostul tau iubit avea ceva de facut, si trebuia sa vorbeasca cu prietena ta, asta nu inseamna ca TE INSELA!
Sper ca te-am ajutat si sper sa-ti rezolbi trebuirile!
Pa!

| laur12 a răspuns:

La varsta ta ar trebui sa te preocupe mai mult scoala! las-o in colo de iubire ca ai timp destul si pentru asta!

Răspuns utilizator avertizat
| MissAndreea explică:

Eu invat bine si la scoala!

| MissAndreea explică:

ByancaSustineCampaniaAntiReport,nu e asa cum crezi tu.Eu v-am zis ca l-am vazut si m-am gandit ca intelegeti.Se tinea de mana! Si gata gata erau sa se sarute da am venit eu si.

| DenyAmphetamine a răspuns:

Intreaba`l thinking
pur si simplu nu prea sunt alte sanse de a aflathinking
si daca pui pe candva sigur nu va zice adevarul.
cel mai bine este sa vorbiti intre 4 ochithinking
si sa fiti sinceri...

| Agalloch a răspuns:

La 11 ani ar trebui să înveţi cum se aşează tamponul pe chiloţi. laughing

| DeEa007_4550 a răspuns:

Eu zic sa il intrebi (incercarea moarte n-are) si... il mai intrebi ce a vazut la fata cu care este si ce nu i-a placut la tine funda?happy