| Mimi4321 a întrebat:

Am destul de multe vergeturi pe coapse si pe fund. Nu sunt grasă, iar acestea mi-au aparut pe la 14-15 ani datorită unei dereglari hormonale, cred. Oricum, ma simt putin complexata si mi-e teamă că iubitului meu i se vor părea dezgustătoare mai ales că e vara si s-ar putea sa imi propună sa mergem la strand. Baieti, pentru voi conteaza acest lucru?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti fa probleme ca prietenul tau nu-i deranjat de vergeturi.
Daca vrei sa stii, si baietii au vergeturi!

| Freya1 a răspuns:

Si mie mi-a fost frica in prima faza de chestia asta.
Dar el nu a avut o problema pentru ca nu se vad chiar asa tare dupa un timp si i se par dragute oricum.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Orice imperfectiune conteaza, draga. Eu mi-am parasit iubita tot din cauza asta. Absolut dezgustator sa ai vergeturi!

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

laughing zise baiatul " frumos si destept". Legenda spune ca a ramas vesnic singur

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Faceam misto, "draga".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, conteaza! Baietii nu au nimic mai bun de facut decat sa stea cu lupa pe fundul iubitelor lor si sa vada fiecare imperfectiune.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man vergeturile sunt naturale eu sunt baiat si am vergeturi nu ma sperie o vergetura pe o domnisoara frumoasa

| FruttiFresh300 a răspuns:

Nu, nu contează. Calmează-te și apreciază-ți corpul. Toate avem vergeturi mai mici sau mai mari, în locuri mai vizibile sau mai puțin vizibile. Chiar nu va fi atent la asta, crede-mă.