| Narfundo a întrebat:

Am dormit ieri pe zi si pe urma am dormit toata noaptea de la ora 11 fara oprire.De dimineata aveam penisul sculat si credeti-ma asa a ramas pana acum. Ce pot face?

13 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Daca doresti vin si te ajutbatting eyelashes

| Narfundo explică:

Ce fel de raspunsuri sunt astea? E vorba de seriozitate aici. Mi-ati dovedit ca sunteti niste labagii penali.Eu va intreb serios si voi va rupeti in talente.

| Narfundo explică:

Cred ca numai copii rasfatati de 12 ani mi-au raspuns.Chiar nu se poate discuta serios pe teme de genu asta? Nu vi-s-a intamplat nici o data? Eu vreau sa rezolv problema si altfel fara masturbare...sunteti niste sparti serioslaughing

| Narfundo explică:

thinking Va zic prieteni. tara asta se duce drcrolling on the floor. Multumesc celor care au incercat sa ma ajute cu adevarat

| Sonny a răspuns:

Foarte multe nu poti sa faci, doar sa astepti, nu exista o metoda anume pentru a scapa de ea, s-ar putea interveni medicamentos, dar nu cred ca e necesar.
Daca esti adolescent, e ceva firesc, si foarte multi medici recomanda sport, pentru asa ceva, daca erectiile prelungite sunt fregvente.
Deci chill. happy

| Bianca_2742 a răspuns:

Sex

| CudiDaKid a răspuns:

Da-i in cap

| pedobear a răspuns:

O laba prietene.

| hastemele a răspuns:

Niste exercitii de elasticitate suge-l pana se face mic la loc

| Tomy_7490 a răspuns:

Sall. Vezi daca-ti ajunge pana la fund. Daca da, atunci te poti c-ca pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punct de vedere medical un penis care ramane in erectie foarte multa vreme primeste un diagnostic numit, priaprism. E o boala extrem de neplacuta si fara tratament adecvat se poate ajunge la necroza si la amputarea penisului.Asa ca nu glumi pe tema asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate lasa-i pe astia sunt nebuni. Fii atent te duci la baie si intr-un lighean torni apa rece.cand ti se mai intampla, bineinteles. Bagi scula acolo ai grija sa nu faci apa ca in Antarctica da? nici chiar asa, sa fie rece, da nu prea' big grin astepti si gata o sa coboare singura happy mi s-a mai intamplat e firesc adolescentei frate. S-ar putea chiar dimineata sa te trezesti cu sperma prin pad sau in chiloti, pe plapuma etc. Nu-ti face griji se rezolva in timp e ceva pur firesc. Sper ca ti-am fost de ajutor

| Kamastura a răspuns:

happy deci, shimba-l!