| justanotherprettyface a întrebat:

ieri am mancat musacca. in casa e f cald, si noaptea nu prea am dormit. dimineata m-am trezit cu o stare de moleseala, greata, scaun diareic, o mica durere de cap si un pic ametita. credeti ca am facut indigestie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Tasteaza "indigestie" si de la Sfatul medicului primesti toate simptomele.

| cavalerul11 a răspuns:

Probabil ca da sau musacca nu ti-a picat bine la stomac sau poate era expirata

| BitchImfabulous a răspuns:

Musaccaua nu pica bine la stomac cand e cald afara sau e seara.findca e o mancare grea.
Nu stiu sigur daca e indigestie dar daca nu iti trece mergi la doctor.